Menu


VyhledávačReklama


Info

Sobota 04. dubna 2020 - 21:16:53
svátek má Ivana,
zítra Miroslava

Vaše IP: 88.86.107.218

In-počasí


Přihlásit

  Login:
  Heslo:
Trvale přihlásit
Registrace | Ztráta hesla

Reklama


Statistika

Celkem: 126 článku,
507 flash her,
224 tapet na počítač a
23972 videi z YouTube.
Nejzobrazovanější článek:
Winamp To QIP
Nejhranější hra:
Super Mario Sunshine

Náhodný obrázek z galerie.
Nahodná Tepeta

Ikonky


Uživatelé

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /my/web/multiweb.org/_/include/prava_strana/uzivatele.php on line 15 Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /my/web/multiweb.org/_/include/prava_strana/uzivatele.php on line 24
Poslední registrovaný: sambo49
Celkem registrováno: 426 lidí.


Návštěvnost


Dále také
Fantasy Hra

Harry Potter a Fénixův řád

Ve hře Harry Potter a Fénixův řád se Harry vrací pátým rokem do školy v Bradavicích a zjišťuje, že většině kouzelnického společenství zůstala utajena pravda o jeho nedávném střetu se zlým lordem Voldemortem. Kvůli obavě, že ctihodný bradavický ředitel Albus Brumbál lže o Voldemorově návratu, aby oslabil vliv ministra kouzel Kornelius Popletala a získal jeho místo, jmenuje ministr novou učitelku obrany proti černé magii, aby dohlížela na Brumbála a bradavické studenty.

Ale ministerstvem schválený kurz obranné magie profesorky Dolores Umbridgeové zastihne mladé čaroděje nepřipravené k tomu, aby se ubránili temným silám, hrozícím jim i celému kouzelnickému společenství, a tak s pomocí svých přátel Hermiony a Rona vezme Harry věci do svých rukou. Setkají se tajně s malou skupinou ostatních studentů, která si dá název Brumbálova armáda a Harry je naučí jak se bránit temné magii a připraví odvážné mladé kouzelníky na neobyčejnou bitvu, která na ně čeká.

Velmi se mi líbilo že programátoři hry přidali nové hry (Řachavý Petr ,Tchoříčky nebo Kouzelnické šachy)kterými si můžete zpříjemnit (nebo znepříjemnit) hru.
Autor:roproCopyright © 2006 - 2020, Multiweb.org - Tomáš Peterka. RSS | Tvorba webových stránek PB Solution.