Menu


VyhledávačReklama


Info

Pondělí 17. června 2019 - 06:55:35
svátek má Adolf,
zítra Milan

Vaše IP: 88.86.107.218

In-počasí


Přihlásit

  Login:
  Heslo:
Trvale přihlásit
Registrace | Ztráta hesla

Reklama


Statistika

Celkem: 126 článku,
507 flash her,
224 tapet na počítač a
23972 videi z YouTube.
Nejzobrazovanější článek:
Winamp To QIP
Nejhranější hra:
Super Mario Sunshine

Náhodný obrázek z galerie.
Nahodná Tepeta

Ikonky


Uživatelé

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /my/web/multiweb.org/_/include/prava_strana/uzivatele.php on line 15 Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /my/web/multiweb.org/_/include/prava_strana/uzivatele.php on line 24
Poslední registrovaný: sambo49
Celkem registrováno: 426 lidí.


Návštěvnost


Dále také
Password Killer

Password killer - kromě stolních Macintoshů se používaly i přenosné notebooku - PowerBooky. Přenosný počítač je pochopitelně v riziku, že ho někdo šlohne a dostane se k důvěrným datům. Je proto jasné, že výrobce umožnil chránit ho "biosovým" heslem, které je nutné zadat ještě dříve, než se zavede systém. Password killer je ovládací panel,který toto heslo vynuluje. Autor chtěl původně analyzovat rutiny v ROM, což se mu nepodařilo, tak jednoduše upravil ovládací panel "Password protection" tak, aby pro smazání nebo změnu hesla nevyžadoval znalost hesla starého, takže program funguje na všech modelech, ale bude vám k ničemu, pokud nemáte přístup na disk a ke spouštění programů.


Pokud chcete louskat hesla, potřebujete slovník. Buď ho můžete generovat klasickým bruteforcerem, který zkouší všemožné kombinace znaků, a pak bude obsahovat spoustu nesmyslných skupin znaků bez významu, nebo sebrat někde nějaký wordlist se smysluplnými slovy.
Autor:roproCopyright © 2006 - 2019, Multiweb.org - Tomáš Peterka. RSS | Tvorba webových stránek PB Solution.